Redakcja

O redakcji

Nasza redakcja składa się z trzech wyjątkowych osób. Każdy z nas jest rodzicem i rozumie jak trudne jest to zadanie, dlatego tez postanowiliśmy założyć ten portal aby pisać o trudach rodzicielstwa. Każdy z redaktorów jest inny. Nasze podejścia do wielu tematów są różne. Wbrew pozorom nie tworzy to konfliktów a pozwala wyciągnąć całkiem trafne i interesujące wnioski. Przejdźmy zatem do przestawienia składu redakcji.

Karolina Markiewicz

Główna pomysłodawczyni portalu oraz redaktor naczelny choć nie lubi kiedy tak na nią wołamy. Jest mamą uroczej dwójki bliźniaków. Jak rodzic zostało od razu wrzucona na głębokie wody. Zawodowo zajmuje się marketingiem. Z powodzeniem prowadzi kampanie dla dużych korporacji znanych z telewizji. Być może reklamy które widziałeś w telewizji są pomysłem jej zespołu. Prywatnie uwielbia pływać dlatego w każdej wolnej chwili stara się odwiedzać basen lub Olsztyńskie jeziora.

Marta Nowakiewicz

Kobieta o ognistej osobowości. Kiedy się złości nawet najwięksi twardziele powinni się bać. Co ciekawe macierzyństwo pokazało że ma drugie oblicze. Jest mamą sześcioletniego Krzysia. Wraz z mężem każdego dnia zmagają się z trudami rodzicielstwa. Zawodowo pracuje jako fryzjerka i prowadzi swój własny salon. Prywatnie fanka zdrowego trybu życia i netflixa. Kiedy może chętnie uprawia sport. Z kolei w deszczowe dni ludzi się zamknąć w domu i obejrzeć kilka odcinków ulubionego serialu.

Michał Czarnecki

Osoba odpowiedzialna za aspekt techniczny strony. Oprócz tego Michał dorzucić męski punkt widzenia na stronie. W swoich tekstach często stawia tezy z zupełnie innego bieguna niż my dziewczyny. Jest ojcem dwóch szkrabów czterolatka i sześciolatka. Jako rodzic ma spore doświadczenie. Przeciwnik staroświeckiego podejścia do wychowania dzieci. Prywatnie zajmuje się programowaniem. Prywatnie fan fantastyki i gier komputerowych. Uwielbia Gwiezdne Wojny oraz Władce pierścieni.

Coś jeszcze

Jak widać nasza redakcja to trzy zupełnie różne charaktery jeżeli uważasz ze dałbyś sobie z nami radę prześlij próbkę swojego tekstu poprzez formularz kontaktowy. Kto wie być może także się tu znajdziesz.